O nas

Jesteśmy warszawskim zespołem rehabilitantów. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i dziecięcej. Wykonujemy nasz zawód z powołania. Dzięki mobilności, możemy dojechać do Ciebie i rozpocząć stałą opiekę rehabilitacyjną, wykonać serię zabiegów lub służyć doraźną pomocą. Powierz nam swoje dolegliwości, a my Ci pomożemy.

Staranność

Do każdej osoby podchodzimy z indywidualną opieką i troską. Chcemy, żebyś czuł się jak najlepiej i jak najszybciej powrócił do zdrowia. Ćwiczenia rehabilitacyjne i zabiegi wykonujemy dokładnie i skutecznie.

Kwalifikacje

Nasi specjaliści specjalizują się w rehabilitacji dziecięcej, ortopedycznej i neurologicznej, dlatego najlepiej wykonujemy terapie schorzenia kręgosłupa, wad postawy, rehabilitacje ortopedyczne i pourazowe.


Metoda pracy

Każdą współpracę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu, w kttórym pytamy się o styl życia, przebyte choroby, rodzaj bólu oraz podjęte już wcześniej działania. Kiedy diagnoza jest już postawiona, dobieramy odpowiednią terapię Następnie uzgadniamy termin, ilość spotkań oraz cenę. Jeśli pacjent jest gotowy, możemy przystąpić do owocnej współpracy.

Terapia (zabiegi, ćwiczenia) prowadzone są tak długo jak jest potrzeba (aż pacjent poczuje znaczną poprawę). Każdy przypadek jest inny i wymaga innej współpracy. Dziękujemy wszystkim, którzy obarzyli nas zaufaniem oraz za owocną współpracę.

image1

Rwa kulszowa

Nie podnoś gwałtownie żadnych ciężarów. Pamiętaj o wyprostowanych plecach.
image2

Łokieć tenisisty

Przy długiej pracy w biurze lub przed komputerem, mniej zawsze podparte łokcie.
image3

Dyskopatia lędźwiowa

W tym przypadku podszebne jest jak najszybsze podjęcie leczenia rehabilitacyjnego.

Kontakt

Dojedziemy na miejsce
i odwiedzimy Cię w Twoim domu

Tel: 533 939 299
Email: kontakt@fizjoarena.pl

Adres

Zobacz, gdzie mamy najbliżej:

ul. Wilcza 52/50
00-679 Warszawa

Najczęstsze schorzenia