Oferta

Gwarantujemy Ci wykonanie nieinwazyjnych, bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów fizjoterapeutycznych. Nasze zabiegi są skuteczne, dlatego szybko powrócisz do zdrowia. Nie martw się zbytnio Twoim indywidualnym przypadkiem czy schorzeniem. Postaramy się Tobie pomóc. Nasi rehabilitanci posiadają wysokie kwalifikacje.

Kiedy już powierzysz nam swój problem rehabilitacyjny, zajmiemy się wszystkim, żebyś jak najszybciej powrócił do zdrowia. Zadzwoń pod numer 533 939 299, a my już wszystkiego dopilnujemy. Fizo Rehabilitacja Warszawa z dojazdem do Twojego miejsca zamieszkania zapewnia Ci komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi rehabilitanci dojadą do każdego w Warszawie, a dojazd w obrębie Centrum Warszawy jest bezpłatny. Nie mniej już dłużej obaw o swoje zdrowie i powierz się specjalistom.

Uwolnimy Cię od:

  • Skoliozy
  • Bólu szyi
  • Urazu sportowego
  • Dyskopatii
  • Wszelkich zwyrodnień
  • Zmęczenia i bólu pleców
  • Rwy kulszowej

Indywidualna terapia

Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń do danego schorzenia. Urazy powypadkowe, schorzenia ortopedyczne czy wady postawy - powrócisz do zdrowia.

Kinesiotaping

Na pewno już gdzieś widziałeś te kolorowe plastry na kark czy kręgosłup. Są to dynamiczne plastry, które nakleja się na porażone dolegliwością ciało.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy Wrocław nie tylko może złagodzić ból, ale także wpłynąć pozytywnie na stan i kondycję Twoich mięśni. Jeśli masz kontuzję - wybierz masaż.

Fizo Rehabilitanci w Warszawie dojadą do Twojego domu.

Aby umówić się na wizytę z jednym z naszych sympatycznych rehabilitantów wystarczy zadzwonić pod numer tel. 533 939 299. Dojazd specjalisty bezpłatny.

Kontakt

Dojedziemy na miejsce
i odwiedzimy Cię w Twoim domu

Tel: 533 939 299
Email: kontakt@fizjoarena.pl

Adres

ul. Wilcza 52/50
00-679 Warszawa

Rehabilitacja Warszawa Ursynów

Najczęstsze schorzenia